Я із тих людей, хто кру то зміни в своє життя. Хто свою пристрасть, своє хобі зробив справою життя. Більше 12 років я працюю підприємцем, реалізовуючи різні цікаві проекти. Та постійно відчував, що я роблю щось не те, не реалізовую весь свій потенціал .

І 5 років тому я вирішив це змінити. І свої хобі, те що я любив, вивчав, чим жив давно - психологію, саморозвиток я зробив своєю професією. Я прийняв рішення вивчати психотерапію професійно і почав навчання в одному з кращих психологічних закладів України - Київському Гештальт Університеті. Паралельно пройшов десятки тренінгів, курсів. З 2015 року я почав працювати з клієнтами, і на сьогоднішній день провів вже сотні консультацій та десятки терапевтичних груп та тренінгів.

Змінивши своє життя, я допомагаю іншим змінювати їхні. Це не так важко як здається, головне хотіти і мати сміливість ставати щасливішим. А ще – мати підтримку. Це надзвичайно важливо.

Теми з якими я працюю - це те, що пройшов я сам, це труднощі, які я долав у власному житті і те, чим готовий ділитися з вами.

Мій шлях не був і не є простим. Для змін потрібно прикласти багато зусиль, мати віру і велике бажання. Та це вартує того!

Я продовжую багато вчитися і розвиватися. Це вже стиль мого життя і те що приносить багато задоволення.